Harcerski Start 2017-2018

Komenda Hufca ZHP PŁOCK serdecznie zaprasza wszystkie gromady zuchowe, drużyny, kręgi, koła przyjaciół harcerstwa, seniorów, instruktorów, starszyznę i przyjaciół Hufca PŁOCK na Harcerski Start, który odbędzie się 29 września 2017 roku.

Zaczynamy o 17:00 na Placu Obrońców Warszawy uroczystym harcerskim apelem.
Następnie wspólnie przemaszerujemy do siedziby Hufca ZHP PŁOCK - Stanicy Harcerskiej im. Geni Majdeckiej na ul. Krótką 3a, gdzie odbędzie się uroczyste otwarcie izby historycznej Hufca ZHP PŁOCK. Później podstawionym autobusem przejedziemy na Borowiczki, gdzie odbędzie się integracyjne ognisko - najpierw obrzędowe, a potem z kiełbaskami, stąd prosimy, aby każdy uczestnik wziął ze sobą kiełbaskę :). Powrót ok. 21:00 na Plac Obrońców Warszawy.

Zgłoszenia:
Do 25 września za pomocą formularza internetowego dostępnego tutaj:
>>>KLIKNIJ - ZGŁOSZENIA NA HARCERSKI START<<<

PRZEDSIĘWZIĘCIE JEST DOFINANSOWANE Z BUDŻETU MIASTA PŁOCKA ORAZ ŚRODKÓW WŁASNYCH HUFCA ZHP PŁOCK I SKŁADEK CZŁONKOWSKICH

Do zobaczenia!
Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2017-09-30 13:54:57