Warsztaty finansowe

25 maja o 18:00 w hufcu na ul. Krótkiej 3a odbędą się warsztaty dla kadr drużyn i gromad zuchowych z prowadzenia dokumentacji finansowej prowadzone przez phm. Igora Ciepielaka. Zapraszamy kadry jednostek, a także członków gromad i drużyn odpowiedzialnych za finanse.
Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2016-05-22 23:28:56

Oferta półkolonii letnich

Czuwaj! Jak co roku Hufiec organizuje półkolonie letnie, wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2016-05-16 00:04:41 , więcej »

Spacer Pamięci

W słoneczne, sobotnie przedpołudnie 30 kwietnia spotkaliśmy się na „Spacerze pamięci”. Punktualnie o godzinie 9.00 przy wejściu na Cmentarz w Alejach Kobylińskiego stawili się wszyscy chętni, którzy odpowiedzieli na zaproszenie dh. Beaty Parulskiej-Kajkowskiej.
Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2016-05-10 16:06:28 , więcej »

Kursy kierowników i wychowawców

Czuwaj! Nasza chorągiew organizuje kursy dla wychowawców, a także kierowników wypoczynków! Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy! Oferty kursów w załącznikach!
Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2016-05-08 23:24:33 , więcej »

Konkurs Flaga w akcji

202 GDH swoją relację z konkursu święta flagi tak opisuje: Druhny z zastępu Monoceros wzięły udział w konkursie Flaga w akcji organizowanego przez fundację Macte Animo i musiały zrobić zdjęcie prezentujące to w jaki sposób obchodzą Święto Flagi i rozdać naklejki, które im wysłali. Zrobiły super zdjęcie!

Harcerze z 13 DSH "Filantroperzy" wzięli udział w zbiórce dotyczącej Dnia Flagi. Wyszukali niezbędnych informacji o samym święcie i jej bohaterce - fladze RP, następnie bezbłędnie rozwiązali quiz i wyruszyli w teren. Ich celem było rozdanie przechodniom jak największej ilości biało-czerwonych naklejek. Nasza akcja spotkała się z miłymi i sympatycznymi reakcjami społeczeństwa. Zbiórka została przeprowadzona w ramach akcji "Flaga w akcji" sponsorowanej przez Fundację Macte Animo, która przysłała niezbędne materiały.
link do fotorelacji: https://goo.gl/photos/jmhBzMETuHZaBnVVA - 13 DSH!
Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2016-05-08 23:03:50

Biwak majowy

2-3 maja to jedne z ważniejszych wydarzeń w naszym kraju,  wtedy zastanawiamy się nad byciem patriotą,  wspólnie wspominamy postaci z kart historii i świętujemy podjęte przez nich decyzję. Po kilkuletniej przerwie udało nam się zorganizować biwak majowy.
Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2016-05-08 22:51:24 , więcej »

Zbiórka Drużynowych i Przybocznych

17 maja o godzinie 17 odbędzie się zbiórka, na której będą poruszane taki temat jak program gromad, drużyn i kręgów akademickich! Nie przegapcie okazji i przyjdźcie!
Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2016-05-05 22:26:46

Biuro hufca nieczynne

W dniach 9 i 10 maja biuro hufca nie będzie czynne w godzinach 10:30-12:00!
Pozostałe godziny otwarcia biura dostępne są w zakładce Kontakt.
Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2016-05-05 22:13:36

Nowy regulamin KSW

Czuwaj! Mamy informacje tak gorącą jak wędrownicza watra! Właśnie został wydany regulamin hufcowej Kapituły Stopni Wędrowniczych! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nim! Znajduje on się w zakładce KSW :)
Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2016-05-05 22:12:48

Ewidencja

Druhny i Druhowie!
Jeśli macie jakąś sprawę związaną z ewidencją, to śmiało piszcie na maila: ewidencja@plock.zhp.pl !

Kategoria: Aktualności, ostatnio aktualizowany: 2016-05-01 18:57:24